Custom Glass Top Modern Dining Table
SKU: CE-3308
Console Tables, Custom Dining Tables, Dining Tables
Custom made glass top dining table with geometric base finished in an ombre style base.
| Country: | Canada |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New, Made to Order |
| Materials: | Glass, Wood |
| Height: | 30 in. (76.2 cm) |
| Width: | 60 in. (152.4 cm) |
| Depth: | 42 in. (106.68 cm) |
| Condition: | New |
| Style: | Modern |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy















